Posty: 181

Skąd: Warszawa
spacer
Post Temat postu: Sensacja!??!Turów pokonał Prokom Trefl!!!
Możemy mówić o sensacji. Ale czy napewno?? Moglibyśmy polemizować, BOT Turów Zgorzelec pokonał Prokom Trefl Sopot 92:78 , chociaż cały przebieg meczu, a przynajmniej napewno pierwszej części spotkania wcale na to nie wskazywał. Zaczęło się wyrównanie, po pierwszej kwarcie Prokom wygrywał jednym punktem z Turowem 18:17. W pierwszej kwarcie ani jednego punktu nie zdobył Daryl Greene, który nie trafił żadnego z bodajże trzech rzutów z gry. Druga kwarta była również bardzo wyrównana wygrał ją jednak 23:18 Turów i po pierwszej części meczu był wynik: 40:36. Trzecia kwarta to popis składnej,szybkiej gry Turowa, która obfitowała w powiększenie przewagi Turowa o 6 punktów. Turów wygrał 3 kwartę 29:23, a przed ostatnią kwartą spotkania na tablicy wyników widniał wynik 69:59. Czwarta kwarta zupełnie bez historii , chaotyczna gra Prokomu, i spokój w rozgrywaniu akcji Turowa, a w szczególności Daryla Greene'a - czarnoskórego, rozgrywającego Turowa. Ostatnia akcja meczu i trójka ,,na siedząco" Gorana Jagodnika, i koniec meczu.
Uważam, że Turów będzie walczył o złoto PLK właśnie z Prokomem, uważam, jednak, iż jednak to Prokom jest faworytem, ale Turów może sprawić niespodziankę, taką jaką sprawił dziś. Jednak nie wiem, jak Wy , lecz ja jestem za Turowem , to bardziej poukładany zespół , każdy wie jaka do niego rola w zespole należy.

Tomas Pacesas- 9 punktów, 5 asyst

A jak wy oceniacie ten mecz, o ile go oglądaliście, jak wasze wrażenia??

młody Betka
Rookie

Posty: 39

Ostrzeżeń: 5/5
spacer
Post Temat postu:
Green świetnie żucał bardzo mi sie podobałóo raz miał sytuacje w której inny6 zawodnik by nie trafił a on na luzie.Pluta też piękny mecz ma B.dobry drybling taki samo Green.Noi został z Turowa Michael Ansley bardzo ładnie zbierał i żucał za 2 poprostu sie zdziwiłem nie wiedziałem że tak dobrze żuca.
A z prokomu najbardziej mi sie podobał Dalmau Wink

Ostatnio zmieniony przez młody Betka dnia Nie 18:35, 30 Paź 2005, w całości zmieniany 1 raz